تکنولوژیجهان

ساختار پنل پشتی گلکسی S22‌ اولترا احتمالا برپایه‌ی ماده زیستی خواهد بود

بافت دقیق پنل پشتی اس ۲۲ اولترا در حال حاضر نامشخص به‌نظر می‌رسد؛ اما ادعای افشاگری معتبر، احتمال استفاده از شیشه‌ی مخفی یا حتی ماده جدید زیست محیطی را می‌دهد.

 

به‌گزارش گیزموچاینا و به‌گفته‌ی افشاگری سرشناس، بافت قاب پشتی گلکسی اس ۲۲ اولترا سامسونگ نه شبیه شیشه و نه پلاستیک است و احتمالا از ماده‌ زیستی ساخته می‌شود. این اطلاعات توسط Ice Universe در توییتر منتشر شده است.

در حال حاضر مواد دقیق به‌کاررفته در پنل پشتی نامشخص به‌نظر می‌رسد، اما افشاگر گمان می‌کند که می‌تواند شیشه‌ی مخفی یا حتی ماده‌ی کاملا جدید، احتمالا برپایه‌ی محیط زیست باشد.

این افشاگر به‌واسطه‌ی استفاده از عنوان «بر‌پایه‌ی محیط زیست» احتمالا به مواد سازگار با محیط زیست یا قابل بازیافت اشاره می‌کند. به نظر می‌رسد ریلمی نیز با رونمایی پرچم‌دار GT2 راهی مشابه را طی خواهد کرد و از اولین ماده‌ی کاغذمانند با تمرکز بر محیط‌زیست استفاده می‌کند. بنابراین این احتمال وجود دارد که هر دو گوشی از مواد مشابهی ساخته شوند.

تصویر زنده گلکسی اس ۲۲ اولترا

بااین‌وجود، اگر صحت تصاویر ساختگی و زنده از گلکسی اس ۲۲ اولترا که قبلا منتشر شد، تأیید شود، به‌نظر می‌رسد که این گوشی دارای روکش مات است و تفاوت چندانی با گلکسی اس ۲۱ اولترا نخواهد داشت؛ اما نکته این است که توییت Ice Universe مربوط به بافت و ساختار گوشی است، نه ظاهر آن.

توییت مذکور همچنین نشان می‌دهد که این ماده‌ی جدید فقط در گلکسی اس ۲۲ اولترا استفاده خواهد شد و مدل‌های معمولی گلکسی اس ۲۲ و گلکسی اس ۲۲ پلاس از این ماده بهره نخواهند برد.

طبق شایعات گفته می‌شود که گلکسی اس ۲۲ اولترا احتمالا به گلکسی اس ۲۲ نوت تغییر نام خواهد داد که بااین‌تفاسیر می‌توان آن را جانشین مناسب گلکسی نوت ۲۰ اولترا برشمرد. در بخش مشخصات، فهرست گیک‌بنچ ۵ قبلا فاش کرده بود که این گوشی پرچم‌دار به تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل یک همراه با ۸ تا ۱۲ گیگابایت رم مجهز خواهد شد. افزون‌براین، احتمالا نسخه‌ی دیگری مجهز به تراشه‌ی اگزینوس نیز وجود خواهد داشت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا